4во1 панична ИЗЛЕЗ светилка со самотестирачко копче и РФ контрола

SKU: 7675 | VT: VT-995
Спецификации
Генерални информации
ЛЕД чип
СМД
Електрични податоци
Моќност
2.5 Вати
Напон
AC:200-240V
Фреквенција
50/60Hz
Технички податоци
Боја на светлина
Бела
Температура на боја
6000K
Светлосен флукс (лм)
100 лм
Детали за телото
Боја на тело
Зелено, Бело
Материјал
PC+PMMA
Способности
ИП Рејтинг
ИП20
Време на полнење
12 ч.
Капацитет на батеријата
Ni-cd AA, 3.6V, 0.6Ah
Време на започнување 100% ВКЛУЧЕНО
0,001 сек (инстант вклучено)
Стабилност на бојата
<6
Работните услови
0°C to +45°C
Димензија
Големина
350 x 29 x 195мм
Датуми на производи
Код за нарачка
7675
Код на производ
VT-995
Производи во пакување
1
Тежина на производ
0,73
Волумен на производ
0,00346
Производи во кутија
10
EAN Код
3800157685887
Certificados & estándares
Сертификација
CE, EMC, ROHS
Дополнителни информации
Бренд
V-TAC
Гаранција
3 години