ЛЕД Соларен столб со Црно Тело 3000K

SKU: 6805 | VT: VT-11022
6805-2
6805-3
6805-4
6805-5
6805-6
6805-7
6805-8
6805-9

Опис

  • Нулта цена на електрична енергија - Соларна енергија
  • Лесна, безжичена инсталација
  • Безбедени за надворешна употреба
  • Погодни за капии, градина, балкони, павилјони, скали, покрив, ограда, двор итн.
Download
Manual
Спецификации
Генерални информации
ЛЕД чип
СМД
Електрични податоци
Моќност
2 Вати
Технички податоци
Агол на осветлување
120°
Боја на светлина
Топло Бела
Температура на боја
3000K
Светлосен флукс (лм)
90 лм
Детали за телото
Боја на тело
Црно
Материјал
AL+PC
Способности
ИП Рејтинг
ИП65
Растојание на детекција
3-5 Метри
Време на започнување 100% ВКЛУЧЕНО
0.001 секунди (инстантно вклучување)
Стабилност на бојата
<6
Димензија
Големина
140 x 140 x 163мм
Датуми на производи
Код за нарачка
6805
Код на производ
VT-11022
Производи во пакување
1
Тежина на производ
1,18
Волумен на производ
0,00476
Производи во кутија
20
EAN Код
3800157691246
Certificados & estándares
Сертификација
CE, EMC, ROHS
Дополнителни информации
Датум на издавање
18.11.2022
Бренд
V-TAC
Доп. Информации
Соларен панел 5.5V, 3W
Гаранција
3 Години