33 Вати ЛЕД Соларна улична светилка 4000K Алуминиум + PC

SKU: 6755 | VT: VT-20201ST
6755-2
6755-3
6755-4
6755-5
6755-6
6755-7
6755-8
6755-9
6755-10

Опис

  • Модерни ѕидни светла достапни во елегантен и стилски дизајн.
  • Прилагодлив агол на зракот
  • Достапни во црна, сива и бела боја
  • Лесна инсталација

Примена

  • Погодни за станбено осветлување, хотели, ресторани, одморалишта, станбено осветлување и слична средина
Download
Product Information Sheet
Manual
Спецификации
Генерални информации
ЛЕД чип
СМД
Технички податоци
Агол на осветлување°
120°
Боја на светлина
Дневно Бела
Температура на боја
4000K
Светлосен флукс (лм)
2300 лм
Детали за телото
Материјал
Алуминиум
Способности
ИП Рејтинг
ИП65
Време на започнување 100% ВКЛУЧЕНО
0.001 секунди (инстантно вклучување)
Стабилност на бојата
<6
Димензија
Големина
680x320x50мм
Датуми на производи
Код за нарачка
6755
Код на производ
VT-20201ST
Производи во пакување
1
Тежина на производ
6,17
Волумен на производ
0,039351
Производи во кутија
3
EAN Код
3800157686884
Certificados & estándares
Сертификација
CE, EMC, ROHS
Дополнителни информации
Датум на издавање
20.09.2022
Бренд
V-TAC
Гаранција
2 години
Energy Class Graphics
Energy Class