2 Вати ЛЕД Столна ламба (4400mA Батерија) ИП54 Бело Тело 3000K

SKU: 7651 | VT: VT-7522
Спецификации
Електрични податоци
Моќност
2 Вати
Напон
AC:200-240V
Технички податоци
Агол на осветлување°
180°
Боја на светлина
Топло Бела
Температура на боја
3000K
Светлосен флукс (лм)
200 лм
Детали за телото
Боја на тело
Бело
Материјал
Алуминиум
Способности
ИП Рејтинг
ИП54
Време на полнење
6 - 8 ч.
Време на работење
8 -10 ч.
Капацитет на батеријата
4400mAh
Време на започнување 100% ВКЛУЧЕНО
0,001 сек (инстант вклучено)
Стабилност на бојата
<6
Димензија
Големина
78.5 x 386мм
Датуми на производи
Код за нарачка
7651
Код на производ
VT-7522
Производи во пакување
1
Тежина на производ
1,32
Волумен на производ
0,010072
Производи во кутија
12
EAN Код
3800157685450
Certificados & estándares
Сертификација
CE, EMC
Дополнителни информации
Бренд
V-TAC
Гаранција
2 години