Алуминиумски профили за ЛЕД лента со матиран плексиглос ФЛЕКСИБИЛЕН 2000*18*6мм

SKU: 2909 | VT: VT-8138
Спецификации
Електрични податоци
Моќност
Детали за телото
Материјал
Алуминиум
Способности
ИП Рејтинг
ИП20
Време на започнување 100% ВКЛУЧЕНО
0,001 сек (инстант вклучено)
Стабилност на бојата
<6
Димензија
Големина
2000 x 18 x 6мм
Датуми на производи
Код за нарачка
2909
Код на производ
VT-8138
Производи во пакување
1
Тежина на производ
0,17
Волумен на производ
0,000441
Производи во кутија
100
EAN Код
3800157682824
Certificados & estándares
Сертификација
CE, EMC, ROHS
Дополнителни информации
Бренд
V-TAC
Гаранција
2 години