ЛЕД Solar String Light 0.5W Сијалица 12m. with Remote Control

SKU: 7804 | VT: VT-70512
Спецификации
Генерални информации
Електрични податоци
Моќност
0.5 Вати
Технички податоци
Агол на осветлување°
270°
Боја на светлина
Топло Бела
Температура на боја
3000K
Светлосен флукс (лм)
300 лм
Детали за телото
Материјал
PVC Кабел, пластична сијалица
Способности
ИП Рејтинг
ИП44
Капацитет на батеријата
3.7V 1200mAh Литиумска батерија
Време на започнување 100% ВКЛУЧЕНО
0.001 сек (инстантно вклучување)
Стабилност на бојата
<6
Датуми на производи
Код за нарачка
7804
Код на производ
VT-70512
Производи во пакување
1
Тежина на производ
0.55
EAN Код
3800157699839
Дополнителни информации
Датум на издавање
24.02.2023
Бренд
V-TAC
Гаранција
2 години