ЛЕД Столна ламба со 2200mAH батерија Д86*H210мм Црно тело ИП54

SKU: 10449 | VT: VT-1181
Спецификации
Електрични податоци
Струја
1A-2A
Моќност
1.5 Вати
Напон
DC:5V
Технички податоци
Агол на осветлување°
180°
Боја на светлина
Warm White+White
Температура на боја
2700K+5700K
Светлосен флукс (лм)
150 lm
Детали за телото
Боја на тело
Black
Материјал
Алуминиум
Способности
ИП Рејтинг
ИП54
Време на полнење
2-3 ч.
Време на работење
6-8 ч.
Капацитет на батеријата
2200mAh
Време на започнување 100% ВКЛУЧЕНО
0,001 сек (инстант вклучено)
Стабилност на бојата
<6
Димензија
Големина
86x210мм
Датуми на производи
Код за нарачка
10449
Код на производ
VT-1181
Производи во пакување
1
Тежина на производ
0.73
Волумен на производ
0.00364
Производи во кутија
20
EAN Код
3800170208162
Certificados & estándares
Сертификација
CE, EMC, ROHS
Дополнителни информации
Датум на издавање
04.09.2023
Бренд
V-TAC
Гаранција
2 Години