ЛЕД Сијалица 9W E27 A70 пластична панична 4000K

SKU: 7010 | VT: VT-509
Download
Declaration of Conformity
Спецификации
Генерални информации
Грло
E27
Форма на сијалица
A70
ЛЕД чип
СМД
Животен век
20,000 ч.
Електрични податоци
Моќност
9 Вати
Еквивалентна Моќност
50 Вати
Напон
AC:220-240V
Фреквенција
50Hz
Фактор на Моќност
>0.5
Технички податоци
Агол на осветлување°
200°
Боја на светлина
Дневно Бела
Температура на боја
4000K
Светлосен флукс (лм)
720 лм
Индекс на рендерирање на бои CRI
>80
Детали за телото
Материјал
Термопластика
Способности
ИП Рејтинг
ИП20
Капацитет на батеријата
Литиумска батерија од 1800 mAh
Време на започнување 100% ВКЛУЧЕНО
0.001 сек (инстантно вклучување)
Стабилност на бојата
<6
Циклуси за вклучување/исклучување
>15000
Работните услови
-20°C to +45°C
Димензија
Висина
135 мм
Дијаметар
70 мм
Датуми на производи
Код за нарачка
7010
Код на производ
VT-509
Производи во пакување
1
Тежина на производ
0.11
EAN Код
3800157699068
Дополнителни информации
Датум на издавање
30.03.2023
Бренд
V-TAC
Гаранција
2 години