ЛЕД Сијалица 7 Вати Filament Amazon Alexa & Google Home Компатибилна 3in1

SKU: 3001 | VT: VT-5137
Download
Product Information Sheet
Спецификации
Генерални информации
Грло
E27
Форма на сијалица
A60
ЛЕД чип
Филамент
Животен век
20000 ч.
Електрични податоци
Моќност
7 Вати
Напон
AC:220-240V
Фреквенција
50Hz
Технички податоци
Агол на осветлување°
300°
Боја на светлина
3 во 1
Температура на боја
2700K-6500K
Светлосен флукс (лм)
806 лм
Индекс на рендерирање на бои CRI
>80
Детали за телото
Материјал
Стакло
Способности
Димабилност
Да
ИП Рејтинг
ИП20
Време на започнување 100% ВКЛУЧЕНО
0.001 сек (инстантно вклучување)
Стабилност на бојата
<6
Циклуси за вклучување/исклучување
>15000
Работните услови
-20°C to +45°C
Димензија
Висина
105мм
Дијаметар
60 мм
Датуми на производи
Код за нарачка
3001
Код на производ
VT-5137
Производи во пакување
1
Тежина на производ
0,07
Производи во кутија
50
EAN Код
3800157690645
Certificados & estándares
Класа на енергетска ефикасност
E
Сертификација
CE, EMC, ROHS
Дополнителни информации
Датум на издавање
24.01.2023
Бренд
V-TAC
Energy Class Graphics
Energy Class