36 Вати ЛЕД Плафонска светилка Amazon Alexa & Google Home Компатибилна РГБ+ WW+CW Ѕвезден капак

SKU: 7695 | VT: VT-5138
Download
Product Information Sheet
Manual
Спецификации
Електрични податоци
Моќност
36 Вати
Напон
AC:220-240V
Фреквенција
50/60Hz
Технички податоци
Агол на осветлување°
360°
Боја на светлина
РГБ, 3 во 1
Температура на боја
РГБ+2700K-6500K
Индекс на рендерирање на бои CRI
>80
Детали за телото
Боја на тело
Бело
Способности
Димабилност
Да
ИП Заштита
ИП20
Димензија
Големина
320 x 55мм
Датуми на производи
Код за нарачка
7695
Код на производ
VT-5138
Производи во пакување
1
Тежина на производ
0,84
Производи во кутија
5
EAN Код
3800157690669
Certificados & estándares
Класа на енергетска ефикасност
F
Сертификација
CE, EMC, ROHS
Дополнителни информации
Датум на издавање
12.01.2023
Бренд
V-TAC
Доп. Информации
Ѕвезден капак
Energy Class Graphics
Energy Class