ЛЕД Амбиентална Светилка 2.2 Вати Amazon Alexa & Google Home Компатибилна РГБ+WW+CW

SKU: 405851 | VT: VT-5152
Download
Product Information Sheet
Manual
Спецификации
Генерални информации
Животен век
25000 ч.
Електрични податоци
Моќност
2.2 Вати
Напон
DC:5V
Фреквенција
50/60Hz
Технички податоци
Агол на осветлување°
360°
Боја на светлина
РГБ, 3 во 1
Температура на боја
РГБ+3000K-6500K
Светлосен флукс (лм)
210 лм
Детали за телото
Боја на тело
Црно
Материјал
PC
Димензија
Големина
85 x 102мм
Датуми на производи
Код за нарачка
405851
Код на производ
VT-5152
Производи во пакување
1
Тежина на производ
0,25
Производи во кутија
50
EAN Код
3800157690744
Certificados & estándares
Класа на енергетска ефикасност
F
Сертификација
CE, EMC, ROHS
Дополнителни информации
Датум на издавање
12.01.2023
Бренд
V-TAC
Energy Class Graphics
Energy Class