ЛЕД Ambiance Lamp 4W Compatible With Amazon Alexa And Google Home RGB + WW + CW

SKU: 405861 | VT: VT-5155
Download
Manual
Product Information Sheet
Спецификации
Генерални информации
ЛЕД чип
СМД
Животен век
20,000 ч.
Електрични податоци
Моќност
5 Вати
Напон
DC:5V
Фреквенција
50/60Hz
Технички податоци
Агол на осветлување°
360°
Боја на светлина
РГБ, 3 во 1
Светлосен флукс (лм)
550 лм
Детали за телото
Боја на тело
Бело
Способности
Циклуси за вклучување/исклучување
>15000
Работните услови
-10°C to +40°C
Димензија
Големина
198 x 200 x 110мм
Датуми на производи
Код за нарачка
405861
Код на производ
VT-5155
Производи во пакување
1
Тежина на производ
0.48
EAN Код
3800157690751
Certificados & estándares
Сертификација
CE, EMC, ROHS
Класа на енергетска ефикасност
E
Дополнителни информации
Датум на издавање
30.03.2023
Бренд
V-TAC
Гаранција
2 години
Energy Class Graphics
Energy Class