2W Столна Ламба со Кафеаво Тело ИП54 3000K

SKU: 7693 | VT: VT-7563
7693-2
7693-3
7693-4
7693-5
7693-6
7693-7
7693-8
7693-9

Опис

  • Елегантен и модерен дизајн
  • Безжично полнење и контрола на допир
  • Функција за полнење со USB
  • Потрошувачка на енергија 80% помала од стандардните светла

Примена

  • Погодни за спални, дневни соби, канцеларии итн.
Спецификации
Генерални информации
ЛЕД чип
СМД
Електрични податоци
Моќност
2 Вати
Струја
2A
Напон
5V
Технички податоци
Агол на осветлување°
180°
Агол на осветлување
180°
Боја на светлина
Топло Бела
Температура на боја
3000K
Светлосен флукс (лм)
200 лм
Детали за телото
Боја на тело
Кортен
Материјал
Алуминиум
Способности
Димабилност
Да
ИП Рејтинг
ИП54
Време на започнување 100% ВКЛУЧЕНО
0.001 сек (инстантно вклучување)
Стабилност на бојата
<6
Димензија
Големина
108x366 мм
Датуми на производи
Код за нарачка
7693
Код на производ
VT-7563
Производи во пакување
1
Тежина на производ
1,28
Волумен на производ
0,008827
Производи во кутија
12
EAN Код
3800157690058
Certificados & estándares
Сертификација
CE, EMC, ROHS
Дополнителни информации
Датум на издавање
19.09.2022
Бренд
V-TAC
Гаранција
2 години