Blog Image

Уживајте во ретро стилот

  ВРАТЕТЕ ГО РЕТРО СТИЛОТ ВО ВАШИОТ ДОМ

  Кога зборуваме за тековните трендови или во декоративното осветлување или архитектурата или модата, додавањето модерен и современ допир на сè што е старо е во подем

  Филамент и Амбер сијалиците наречени Едисон неодамна направија камбек во современиот светски декор. Само овој пат, привлечноста на овие светилки се зајакнува со употреба на ЛЕД диоди наместо на волфрамови жички. И покрај тоа што филамент сијалиците изгледаат слично, односно исто со конвенционалните сијалици, тие се многу ефикасни, имаат подолг животен век и се изработени од нетоксичен материјал.

  Трошејќи само 7W во споредба со конвенционалните сијалици од 60W, овие светилки се дизајнирани да го истакнат дизајнот и темата на област, додека заштедуваат енергија и пари.

  Нашите ФИЛАМЕНТ СИЈАЛИЦИ се сенаменски!

  Филамент и Амбер сијалиците на V-TAC се привлечни со нивната умерена топла илуминација. Од барови и ресторани до традиционални апартмани, овие светла ќе бидат беспрекорно вклопени во декор по ваш избор. Покрај тоа, овие сијалици би изгледале прекрасно во современите надградни тела, висечки светилки или на обични фасонки или држачи кои би го централизирале фокусот на убавината на сијалицата.

  СЕКОЈ ДИЗАЈН ИМА ПРИКАЗНА! Овозможете им на вашите дијазни да добијат живот и вивидност со нашите декоративни светилки !

   

   

  Продуктот е додаден во листа на желби

  Продуктот е додаден во кошничка

  Продуктот е додаден споредба на продукти

  Почитувани,
  Успешно се пријавивте за добивање newsletter.

  Почитувани,
  Успешно испративте порака. Ќе ве контактираме преку внесените податоци.